Керівники

Козяр Наталія Ярославівна

Козяр Наталія Ярославівна (дівоче прізвище Чмир) народилась у місті Львові в сім'ї, де завжди звучала пісня – мамина колискова, колядки, народні пісні.
Дідусь і батько мали чудові голоси, хоч і не були професійними музикантами. Мабуть сімейна любов до музики, зокрема до пісні, визначила майбутню професію Наталі, яка без вагань поступила у славне музично-педагогічне училище ім..Ф.Колесси і закінчила його з відзнакою. Під час навчання в училищі стала Лауреатом конкурсу молодих диригентів серед студентів закладу. У Львівську державну консерваторію ім..М.Лисенка Козяр Наталя поступила на фах хорове диригування (під час навчання у консерваторії також стала Лауреатом конкурсу з диригування серед студентів закладу, а також здобула II премію у конкурсі піаністів). Закінчила консерваторію з відзнакою. У цьому ж році брала участь у конкурсі молодих виконавців-співаків «Червона Рута» і була відмічена журі як талановита співачка. Наталя віртуозно володіє голосом .Ще під час навчання у консерваторії почала працювати у Центрі творчості дітей та юнацтва Галичини хормейстером у Народній капелі бандуристок «Дзвіночок». З успіхом гастролювала у Чехії, Словаччині, Польщі, Франції, Бельгії (1989 – 1996). З 1992 – 1995 рр Наталя Козяр працювала у Львівському музично-педагогічному училищі ім..Ф.Колесси, а з 1998 року – хормейстером Народного вокально-хореографічного ансамблю «Рушничок».З 1994 – 2000 рр – працювала в дитячій музичній школі №11, де виник задум створення окремого хорового колективу, основою якого стала група дітей хору «Жайвір».
З 2000 року і до сьогодні хор «Жайвір» працює у Центрі творчості дітей та юнацтва Галичини. З 2000 по 2003 рр Наталія Козяр працювала також викладачем хору у ДМШ №1 ім. Кос-Анатольського. За роки роботи у цих установах вона зарекомендувала себе як ініціативна та енергійна людина, здібний організатор, сумлінний педагог, а головне – прекрасний викладач вокалу і хормейстер та диригент.

За 11 років творчого життя хор «Жайвір» під керівництвом Наталії Козяр отримав звання «Народний художній колектив України», здобув численні нагороди на Всеукраїнських та Міжнародних конкурсах у Норвегії, Швеції, Фінляндії, Австрії, Польщі, Чехії, Голандії .
Починаючи з 2005 року колектив є постійним учасником концертів у рамках проведення Днів української культури у м. Прага (Чехія).
Наталія Козяр концертує як солістка, користується заслуженим авторитетом у прихильників її творчості, у колег та батьків, щирою симпатією та любов'ю вихованців. За сумлінну і плідну працю Наталія Козяр неодноразово нагороджувалась грамотами та дипломами, так у 2003 році на XYIII Міжнародному конкурсі-фестивалі «Золотий Орфей» у м.Кіровограді була єдиною людиною, яка отримала грамоту «Найкращий викладач вокального мистецтва», у 2005 та 2006 роках нагороджена Почесними грамотами Міністерства освіти і науки України за №105256, у 2006 році стала переможцем Всеукраїнського конкурсу «Вчитель року»( м.Київ),у 2009 році їй присвоєно звання «Відмінник освіти України».

Наталія Козяр веде значну методичну роботу: обласні, регіональні та Всеукраїнські семінари для керівників дитячих хорових колективів, відкриті уроки та майстер-класи з вокалу та хорових дисциплін, видала (2008р.) хрестоматію хорового співу «Співає «Жайвір», в яку також увійшли методичні роботи, рекомендації та сценаріі концертів, а також значна кількість музичних творів, які аранжувала для дитячого хору. Разом з колективом «Жайвір» записала і випустила 2 аудіоальбоми (2003р.) і 4 компакт-диски (2004 – 2010рр.)У 2004 році стала ініціатором та виконавчим директором обласного конкурсу дитячих хорових колективів «Камертон – 2005» присвяченого 190-річниці з дня народження М.Вербицького, у 2005 році започаткувала хоровий фестиваль «Жайвір скликає друзів», який щорічно відбувається у Будинку органної та камерної музики.

Як викладач Наталія Козяр творчо підходить до планування уроків, даючи розкритись кожній дитині індивідуально. Завжди прагне виховувати своїх учнів різнобічно на основі відродження національних культурних традицій нашого народу та досягнень світового мистецтва. Солісти хору( випускники ) навчаються у середніх спеціальних та вищих музичних закладах м. Львова

Грицюк Вікторія Володимирівна

Бенькевич Орися Іванівна